Našli jste houbu, kterou nedokážete určit? Nahrajte sem její obrázek a zkušení mykologové vám pomohou s jejím určením. Pozor, konzumujte jen takové houby, jejichž jedlostí jste si 100% jisti!
Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna
Na spáleništi, 27.10.2017 19:00, mipera
. . . velikost 1 - 1, 5 cm. . .
Díky.
Re: Na spáleništi, 27.10.2017 19:19, basset(m)
řekl bych hnojník, ale to je vše
Re: Na spáleništi, 30.10.2017 13:14, maxim stanko
Myslím, že hnojník zaječí(Coprinopsis lagopus)
a ještě jednou ta samá, 26.10.2017 21:52, opaviar
Poprosím s dalším určením, 26.10.2017 21:51, opaviar
nyní jich je všude celkem hodně
Re: Poprosím s dalším určením, 27.10.2017 10:43, alesjirsa(m)
Pravděpodobně strmělka mlženka.
Ahoj poprosím Vás s určením. Houba byla bez vůně., 26.10.2017 21:49, opaviar
Re: Ahoj poprosím Vás s určením. Houba byla bez vůně., 27.10.2017 10:43, alesjirsa(m)
Holubinka . . .
ryzec smrkový, 26.10.2017 19:39, Jury
Dobrý večer,
po dlouhé době jsem našel ryzce a nejsem si jistý jestli je to ryzec smrkový a v tom případě jedlý. doufám , že to není ryzec polokrvomléčný, který je vcelku vzácný. To bych pak musel jet zpět do lesa roznést kloboky s výtrusnicemi.
Re: ryzec smrkový, 27.10.2017 10:42, alesjirsa(m)
Je to polokrvomléčný.
Re: Re: ryzec smrkový, 28.10.2017 20:51, Jury
Děkuji za informaci. 4 houby jsem odvezl 27. 10. 17 odpoledne do lesa kde jsem je našel. Lokalita nálezu jsou Chřiby - okolí hradu Buchlova.
Ještě jednou díky a přeji Vám hezký den Jury.
Voskovka, 25.10.2017 18:20, kutas
Re: Re: Voskovka, 26.10.2017 10:07, kutas
Díky, je to fakt macek.
...dotázek..., 22.10.2017 19:10, vlk(m)
. . . ještě jednu. . . pro mě kovařík. . .