Diskuse a galerie
+ Přidat nový příspěvek
Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené
Zobrazit kategorie:
Avizo kvízu..., 06.03.2026 19:46, Zdeno(m), (Kvízy)
Já jsem připraven...A co vy?
Re: Avizo kvízu... aspoň malou kržatkou připraven (z povzdálí sledovat) :), 06.03.2026 20:33, medved007, (Kvízy)

Re: Re: Avizo kvízu... aspoň malou kržatkou připraven (z povzdálí sledovat) :), 06.03.2026 20:43, Zdeno(m), (Kvízy)

Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Terčka lipová (Rutstroemia tiliacea), Vzácný výskyt růstu. Chebská pánev.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Zelenitka měděnková (Chlorociboria aeruginascens),starší březové zlomy, trvale ovlivňované vodou.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Mušlovka plstnatá (Auriculariopsis ampla), schnoucí větve listnáčů, osiky.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Pařezník tuhý (Panellus ringens), schnoucí větvičky vrby jívy. ČS - kat. - EN.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Hlíva číškovitá (Tectella patellaris), zavadající kmínky lísek. Neobvykle rozvité plodničky. ČS - kat. - VU.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Džbánovka pórnatkovitá (Resupinatus poriaeformis), substrát, povrch dřeva listnáčů.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Kornice otrubičnatá (Encoelia furfuracea), odumírající dřevo lísek.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Kornice svazčitá (Sclerencoelia fascicularis), odumírající, slabší, větve osik.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Terčka jedlová (Rutstroemia elatina), na olámaných větvičkách jedlí s ještě neopadanými jehlicemi. Letos bída.
Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 02.03.2026 23:25, tomaj, (Houby)
Ušíčko dřevní (Pseudoplectania lignicola), růst na starším dřevitém odpadu jehličatých dřevin, smrk. ČS - kat. - DD.
Re: Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 03.03.2026 16:39, Bery, (Houby)
Super Tomaji.
Re: Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 03.03.2026 19:08, Jenda_P, (Houby)
Krásná série, prima nálezy, skvělé fotky. 
Re: Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 04.03.2026 00:32, Kraken(m), (Houby)
Parádní restart, tomaji! 

Re: Po delší odmlce něco aktuální dokumentace růstu hub - Karlovarský kraj, 03.03.2026 21:28, tomaj, (Houby)
Děkuji za reakce.
Včera odpoledne, 02.03.2026 11:46, Kraken(m), (O přírodě)
Ohnivce zimní zatím nikam nepospíchají.
Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 13:59, Bery, (O přírodě)
Taky jsem byl omrknout...ale nic...
Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 11:47, Kraken(m), (O přírodě)
Objevil jsem další urničky pohárové.
Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 11:47, Kraken(m), (O přírodě)
Bylo jich víc, ale dvě postačí.
Re: Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 22:41, tomaj, (O přírodě)
Co by za takový nález mnohý dal.
Re: Re: Re: Včera odpoledne, 03.03.2026 16:40, Bery, (O přírodě)
...no dyť...
Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 11:47, Kraken(m), (O přírodě)
Stejně postižená rosolovka...
Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 11:47, Kraken(m), (O přírodě)
Samčí květenství lísky obecné.
Re: Re: Včera odpoledne, 02.03.2026 14:00, Bery, (O přírodě)
Jde ti to Karlíku.
Re: Re: Včera odpoledne, 03.03.2026 23:29, Kraken(m), (O přírodě)
Děkuji za všechny reakce. 
Re: Re: Začínáme..., 27.02.2026 20:50, tomaj, (Kvízy)
1.žebernatka maličká
2.muchomůrka šafránová
3.límcovka vrásčitoprstenná
4.bělochoroš slzící
5.křídlatka
Avizo kvízu..., 27.02.2026 19:15, Zdeno(m), (Kvízy)
Kvíz opět bude...
Konec kvízu..., 27.02.2026 16:17, Zdeno(m), (Kvízy)
Ti, co mlčeli, věděli své...Blahopřání a obrázek petrasovi...
Re: Re: Palečka zimní., 25.02.2026 20:04, Bery, (Houby)
Parádní palečky houbomile.
Re: Re: Re: Něco od potoka., 24.02.2026 16:36, Kraken(m), (O přírodě)
Čéče, jestli to nakonec nebude nějakej skřítek, nebo co...

Re: Re: Nová sada..., 20.02.2026 20:57, petras, (Kvízy)
1.šafránka červenožlutá
2.korálovec ježatý
3.klouzek slizký
4.penízovka splývavá
5.česnáček lékařský
Re: Re: Re: Nová sada..., 21.02.2026 12:27, medved007, (Kvízy)
Je tady nějak málo reakcí, možná proto, že mlčení je souhlas 
Taky mlčím.
Re: Re: Re: Re: Nová sada..., 21.02.2026 18:21, petras, (Kvízy)
Škoda,bývalo to tu živější.
Re: Re: Re: Re: Re: Nová sada..., 21.02.2026 21:24, medved007, (Kvízy)
Drobátko se to přesunulo na obličejoknihu 
Avizo kvízu..., 20.02.2026 19:33, Zdeno(m), (Kvízy)
Už se chystám...

Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30