O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:34, Honzík(m), (O přírodě)

...Sleyovo rýmovačky taky můžu,tak dneska to zkusim podobně:
...my jsme holky fialový,ne abys nás hodil psovi...

Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:34, Honzík(m), (O přírodě)

...ač vychrtlá jako chrt,bez límečku ani prd...

Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:34, Honzík(m), (O přírodě)

...došlo jídlo, došlo pití,...zde jsem s názvem taky v řiti...

Re: Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 23:13, Tori(m), (O přírodě)

Název je jasný, malá hnědá houbička.

Re: Re: Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 25.11.2015 05:09, Honzík(m), (O přírodě)

...jo,měl jsem takový tušení.Akorát to neumim říct tak hezky

Re: Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 26.11.2015 19:21, vlk(m), (O přírodě)

...žaběny...???...

Re: Re: Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 27.11.2015 16:09, Honzík(m), (O přírodě)

...se já hloupý přiznám.Nevím, co jsou to "žaběny"...

Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:34, Honzík(m), (O přírodě)

...na trojitou nemam rýmy,asi z hladu nebo zimy...

Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:34, Honzík(m), (O přírodě)

...aspikem to nejspíš není,to jen já měl v ruce chvění...

Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:34, Honzík(m), (O přírodě)

...kořenovci zvoní zvonec,já ho přefik...,to je KONEC

Re: Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 21:57, Sley, (O přírodě)

Máš to pěkný, já už básním
leda doma u trouby,
v lese krásně zasněženo,
bohužel však bez houby

Re: Re: Re: ...stále ještě ze soboty.Rostlo tam toho ale fakticky fakt docela dost hodně..., 24.11.2015 22:22, Zdeno(m), (O přírodě)

Hodně sněhu, mrazu dost
všechny houby jsou na kost.
Muchomůrka červená
líčka má teď bělená
mlženky jsou bílé,
krušné přijdou chvíle.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30