Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené


Re: rusko, 01.09.2013 20:33, Forrest Run(m), (O přírodě)
I tímhle jsi odsunul spolubojovníky pod sebou, Páťo, systém i toto vidí jako samostatnej příspěvek.
Přitom stačí se pod někoho "zavěsit", to ničemu nevadí.
Takže jsi měl u Osadovy ježohlafky kliknout na "Reagovat", případně na "Navázat" a lupnout tam příslušnej URL(link) a místo "ODKAZ" tam napsat třeba:"Dary Matičky Sibiře", "Houbing a lesní plody v Rusku" nebo něco podobnýho, O.K.?
Příště už si na to dáš bacha, žeáááno, Šohajíku?
Tímto bych si dovolil zdvořile požádat i další nově příchozí, aby brali ohledy aj na druhý, a zároveň nám tu pomohli udržet vysokou úroveň těchto stránek tím, že sem budou vkládat jen ty nejpovedenější fotografie v DOPORUČENÉM denním limitu 6 kousků.
Což na druhou stranu neznamená, že když budete mít nějakou zajímavou delší reportáž, že to sem nemůžete lupnout najednou.
A stejně jako od Zdena to berte spíš jen jako přátelský doporučení než jako průdu, nikdo Vás tu nechce demotivovat, naopak, naše virtuální pomocná ruka je tu pro Vás vždy k dispozici.


My ostřílenější jsme naoplátku připraveni Vám poradit jak s houbingem, tak s focením.
Mě samotnýho se jako Eléva, co fotil mobilem(!) a na nahouby.cz se přihrnul jako velká voda, ujmulo několik laskavejch zkušenějších přispěvatelů, kterejm jsem za jejich cenný praktický rady i ukázky praktickýho focení v terénu velmi zavázán: Za fšechny jmenuju Krakena, Fáfu, Javase, Kryšota, Zdena, Kudláčka,...
S Kájinkou Vám tu po příštím weekendu připravíme "Rychlokurz focení houbelec"

, kde Vám na příkladech:
"Špatně" verus "Správně" ukážemě, jak se vyvarovat nejčastějších začátečnickejch chyb a jak překvapivě málo stačí na to, aby Vaše fotky prokoukly a přestaly připomínat "Moderní umění";-) a aby opravdu stály za pochlubení se nejen zde, ale i před známejma!:-)




Re: rusko, 01.09.2013 22:57, Joska(m), (O přírodě)
Víš, mlčochu, tyhle blbosti běhají po netu ve velkém pořád dokola a těžko to tady někomu vyrazí dech. Není proto důvod strkat to na "houbostránky" jako kdovíjakou zajímavost a objev. (Už jsi pouvažoval, které z těch rozmazaných fotek z Atlasu stáhneš?)