O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 15.01.2017 16:41, Kájinka(m), (Houby)

Když tak koukám do archivu a hledám fotky k Peťurovejm narozkám, říkám si, že to loni nebylo až tak zlé..

Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 15.01.2017 16:41, Kájinka(m), (Houby)

... sice se leckdy muselo trošku dál od Prahy, ale stálo to zato

Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 15.01.2017 16:41, Kájinka(m), (Houby)

Peťurko můj, ať ti to pořád běhá a hledá...

Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 15.01.2017 16:41, Kájinka(m), (Houby)

..ať si stále v pozoru a ve střehu...

Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 15.01.2017 16:41, Kájinka(m), (Houby)

... a dobře naladěn s úsměvem na tváři!!

Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 15.01.2017 18:09, Kraken(m), (Houby)

Tak tyhle fotky netrumfnu, takže Peťuro jen "Všechno NEJ a MAX k narozeninám....a hlavně tu sexuélní svěžest, žeáááno?"

Re: Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 16.01.2017 11:39, Forrest Run(m), (Houby)

Díky moc, Karlosi!

Re: Re: Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 16.01.2017 16:02, Hanýžka(m), (Houby)

Všechno nejlepší, pořád pohodu a zdraví a ať rostou. A jednu "chlapskou kytku" (bo smrdí jak týden po terénu běhající nemyté chlapovy nohy (aspoň tak si to představuju, zatím jsem měla "štěstí" jen na květnatce.

Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 16.01.2017 18:58, Pavla, (Houby)

Forreste, já taky přeji hodně štěstí, lásky a zdraví.
________________________________________________________

Následuje info pod čarou "jen pro holky". Mezi námi děvčaty, Kozorozi jsou báječní spolehliví životní partneři pro dlouhodobý láskyplný vztah. Vím, o čem mluvím, ten „můj“ slaví zítra. ;)

Re: Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 16.01.2017 22:13, Yohaness(m), (Houby)

Také se připojuji s gratulací, vše nej, Forreste!

Re: Re: Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 17.01.2017 12:02, Forrest Run(m), (Houby)

Děkuju, Jendo!:-)Odkudpak ta žabža je?
Poznáváš plavky?;)

Re: Re: Re: Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 17.01.2017 14:02, Yohaness(m), (Houby)

Žaba je z Černé Hory od jezera Skadar, úžasné to místo! Plavky samozřejmě poznávám, sluší ti...

Re: Re: Re: Peťurovi Forresťákovi k narozkám, 17.01.2017 12:09, Forrest Run(m), (Houby)

Jé, to se nemělo provalit, teď už mě holky nebudou chtít, víš přeci Pájo, že vy holčiny máte spíš slabost pro Nevěrný Hajzlíky než pro Dobrouny Rodinného Typu?;)
Tvému partnerovi přeju taktéž fšechno NEJ a MAX a samozřejmě hlavně i tu sexuélní svěžest...a nedej nic na jeho přibývající šediny, děd, blahé paměti říkával, že: "Pod bílou střechou bejvá nejtvrdší rampouch!", no, jsem zvědavej!:-)
Dnes jsou shodou okolností i nedožitý sedmdesátý narozky mého otce, takže tati, putuje Ti ode mě tam nahoru srdečnej pozdrav!:-)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30