O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 22.02.2024 08:24, Kájinka(m), (O přírodě)

Dnes máš jeden ze svých svátků, a protože slavíš s oblibou oba, tak vše NEJ a MAX a hlavně tu sexuélní svěžest

Re: Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 22.02.2024 08:24, Kájinka(m), (O přírodě)

srdečně přeji, aby houby byly ještě dlouho ta DRUHÁ nejoblíbenější věc, vedle který se válíš

Re: Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 22.02.2024 08:24, Kájinka(m), (O přírodě)

Re: Re: Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 22.02.2024 08:50, Forrest Run(m), (O přírodě)

Peťura děkuje zuřivě!

Re: Re: Re: Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 25.02.2024 17:21, Kraken(m), (O přírodě)

Tak to se samozřejmě zuřivě připojuji. A nezapomeň na tu sexuélní svěžest! Doufám, že už je ti líp? Jestli o tom nechceš psát tady, tak třeba do SZ...

Re: Re: Re: Re: Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 27.02.2024 20:41, Forrest Run(m), (O přírodě)

Nazdárek Karlosi!:-) V životě mi nebylo líp, Voe!
Další rande s onkoložkou mám koncem března, chce mě ještě pro jistotu poslat na PET/CT, se omlouvám, že to dělám takhle napínavý!

Re: Re: Re: Re: Re: Peťurovi ke svátku a dodatečně k narozkám, 27.02.2024 21:46, Kraken(m), (O přírodě)

Je fajn, že jsi nepřišel o humor. A dobře děláš draku! „Úsměv a dobrá nálada jsou známkou vítězství nad osudem.“ — Stefan Garzyňski


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30