O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:04, chorcheee(m), (O přírodě)

Ahojte ještě jednou,

Antonín mne vyprovokoval ke stejnému testu. Tak já to umím asi nejlépe takto:

Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 22:40, TondazKralup(m), (O přírodě)

Tohle je ale hodně dobrý na to,že je to docela brutální výřez.

Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:04, chorcheee(m), (O přírodě)

Ale je to výřez z tohoto. Více moc nezvětším. Napadlo mne: byli byste ochotni udělat podobný test? Zajímalo by mne, jak moc bych mohl vylepšit svou výbavu. Byl jsem nadšen - podobně jako všichni, kdo to viděli - když jonas na houbareni daval ten číšovec, kde byly vidět basidiospory. To já asi zatím neumím. Zejména třeba Patrik, jestli by, prosím, zkusil cvaknout hlavičku lvice na desetikoruně svou sestavou normálního a reverzního objektivu (a případně nastackovat - jsem si vědom, že při takovém zvětšení už je hloubka ostrosti opravdu velmi nízká). Předem děkuji.

Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:04, chorcheee(m), (O přírodě)

No a mou "domorobo" makropředsádku, kterou všechna makra fotím, jistě znáte...

Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:10, chorcheee(m), (O přírodě)

No a teď jsem svýma technokratickýma sračičkama odsunul tradičně kvalitní Yohanessův příspěvek. Ale on není jistě tak nasírací jako já, tak mi to odpustí, že? .

Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:26, Yohaness(m), (O přírodě)

Nejsem nasírací.

Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:32, chorcheee(m), (O přírodě)

To je dobře! Já někdy jsem. Ale to je tím, že jsem zakomplexovaný...

Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:43, basset(m), (O přírodě)

.. měl by jsi si to doma před zrcadlem už konečně vyříkat

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:50, chorcheee(m), (O přírodě)

To nejde, to musím před váma... Rozumíme si?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:50, Zdeno(m), (O přírodě)

Nojo, ale copak se může chorcheee bavit s tím divným tvorem co na něho kouká ze zrcadla?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 19:54, chorcheee(m), (O přírodě)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 20:00, basset(m), (O přírodě)

No, kdyby si vzal motoristickou helmu a do ruky kanystr s benzínem, tak věřím, že by to dokázal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 21:36, Joska(m), (O přírodě)

basset ale myslel před to zrcadlo...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 18.03.2016 21:47, Honzík(m), (O přírodě)

...kdyby to zkusil s boxerkama,tak by mohl případné škody svádět na toho druhýho...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 19.03.2016 07:27, chorcheee(m), (O přírodě)

Joska: To také není špatné. Čím to je fotografováno?

"Mamííííí, voni si tady ze mne dělají legraci!"
"Můžeš si za to sám, koukni co jim tam píšeš!" .

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tonda mi zahrál na strunu :), 19.03.2016 10:19, Joska(m), (O přírodě)

To jsi mě jen trochu vyprovokoval, tak jsem vyžebral desetikorunu od ženy (na mě je to moc velký peníz), dal na stůl a jen tak cvaknul...
ZD 50mm macro + mezikroužek EX-25.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30