O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Kvíz - vyluštění..., 18.12.2015 22:54, Zdeno(m), (Kvízy)

Big gun: veni vidi vici...Rozjeli jste mu finiš a Sagan to v pohodě urval..Čekaje na choť v té liberecké Tyršově ulici, vyfotil jsem před pár dny přes plot starého choroše šupinatého. Netušil jsem, že z toho bude taková zápletka. Choroše tam rostou pravidelně a vždy bývají veliké. Pro zajímavost, jak gazela tak já bydlíme asi kilometr od lokality...Ostatní položky jste zvládli, blahopřeji vítězi a děkuji za dnes hojnou účast. Záměrně jsem napsal poslední kvíz, ale ohlas s výjimkou Aleše nebyl...Obrázek jsem dnes extra vymazlil, když je to ten poslední kvíz...

Re: Kvíz - vyluštění..., 18.12.2015 22:56, gazela(m), (Kvízy)

Blahopřeji vítězi, ale já chci stříbro
Co to je poslední kvíz? To jako letos, doufám?

Re: Re: Kvíz - vyluštění..., 18.12.2015 22:58, Zdeno(m), (Kvízy)

Už jsem Ti ho udělil, čti níže...

Re: Kvíz - vyluštění..., 18.12.2015 23:04, vevanek, (Kvízy)

Blahopřeji vítězi A Zdeno ještě dluží odpověď Sleyovi, podle čeho jsme měli poznat, že je to choroš šupinatý

Re: Re: Kvíz - vyluštění..., 19.12.2015 08:38, Zdeno(m), (Kvízy)

Ne, nedluží. Moje rada jemu (i dalším...) zněla: podle velikosti a tvaru. To řazení reakcí je také kvíz...

Re: Kvíz - vyluštění..., 18.12.2015 23:13, alesjirsa(m), (Kvízy)

No jo, teď už toho choroše šupinatého v té staré plodnici začínám vidět. Gratuluji vítězi.
Pořád ale mi není jasné to pojetí posledního kvízu.

Re: Re: Kvíz - vyluštění..., 19.12.2015 09:32, Zdeno(m), (Kvízy)

Odpovím Ti vzkazem...

Re: Kvíz - vyluštění..., 18.12.2015 23:16, b.gun(m), (Kvízy)

Tož děkuji, ale jak jsem naťukl již u kvízového příspěvku, nastoupil jsem do rozjetého vlaku, který roztlačili jiní.

Re: Kvíz - vyluštění..., 19.12.2015 01:15, Kraken(m), (Kvízy)

Jo takhle vypadá starý choroš šupinatý. U nás v parku taky dorůstají do takové velikosti.

Re: Re: Kvíz - vyluštění..., 19.12.2015 12:44, b.gun(m), (Kvízy)

Tak jest, osobní zkušenost je v takovýchto netypických případech neocenitelná. V atlasech se člověk s takovými fotkami nesetká, a tak není na škodu si při opakovaných návštěvách stejné lokality vzpomenout na předchozí nálezy a mrknout se na to, jak vypadají po určité době.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30