O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na cheb, 02.11.2015 19:22, Forrest Run(m), (Houby)

Tož Nezlomnej Pardále Kodliku, hlavně to zdravíčko no a tu sexuélní svěžest samozřejmě taktéž, tady máš od nás máš Přací Kryserku!:-)

A myslím,že oceníš i tuhle sqělou muziku:
Music: Steve Jablonsky - My Name is Lincoln

Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na , 03.11.2015 12:15, Kraken(m), (Houby)

Díky za přání a muziku! Je sqělá, i ty obrázky. Poslouchám jí až teď. V noci chvíli po tom, co jsem sem dával oušenku, jsem v přímém přenosu z okna pozoroval, jak mi nějakej ožralej idiot naboural auto. Taky dobrej dárek! A pak ještě tři další, silnice mu byla úzká. Volal jsem poliše a celé dopoledne jsem kvůli tomu měl lítání.

Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na cheb, 02.11.2015 19:22, Forrest Run(m), (Houby)

Hned první den a první vytipovaná lokalita nás takto štědře odměnila.....na pidimítince Karolínka uprostřed asi 50 smrkáčů "Čerstvodějů"
A to nemluvím o těch, co rozsedla!;)

Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na cheb, 02.11.2015 19:22, Forrest Run(m), (Houby)

Tohodle borováka-Příkopníka zvěčnila Karolínka....

Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na cheb, 02.11.2015 19:22, Forrest Run(m), (Houby)

Došlo i na vzácnější hubky, jako tahle Šafránka ozdobná...Karolínčino pojetí....

Re: Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září, 02.11.2015 19:39, Honzík(m), (Houby)

...ne aby ses naštval a neměl pro mne žádnej med,ale tohle pojetí se mi líbí víc

Re: Re: Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný zá, 02.11.2015 20:33, basset(m), (Houby)

.. a mít sebou Forrest baterku a osvítit zespodu, tak by se děly věci - ovšem Forrest nechal baterku doma

Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na cheb, 02.11.2015 19:22, Forrest Run(m), (Houby)

...a moje...

Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září na cheb, 02.11.2015 19:22, Forrest Run(m), (Houby)

A na závěr inspiračka pro Vás:
Nejrychlejší recep ze hříbků na světě!
Carpaccio z mladejch hříbečků:Stačí jen panenskej olivovej olej, barevnej pepř a hrubá sůl, je to fakticky mňamózní!:-)

Re: Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný září, 02.11.2015 20:42, karelzbrd(m), (Houby)

nazdárek "Forresťákovic". Hezky zase bagrujete - kdo umí a není línej, že? Dnes jsem si na Tebe vzpomněl, jak si mi kdysi slíbil sadbu hlívy a slovo dodržel... Když jsem dneska odklopil kus prkýnka, kterým chráním další várku sametonožek na pařezu ořešáku před naším psem a sluncem, vyskočil jsem radostí - viz foto... Takže posílám znovu díky.

Re: Re: Re: Srdečný blahopřání Krakenovi a jak jsme si s Kájinkou uživali hříbkodárný zá, 03.11.2015 16:59, Forrest Run(m), (Houby)

Za málo, Karlosi!:-)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30