O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Váš histrión :)., 27.08.2015 13:38, chorcheee(m), (O přírodě)

Buďte pozdraveni,

já chci jen dát najevo, že netrucuji, že uznávám, že se chovám jako malé koprolální dítě a stydím se. Ale jak mi Forrest s Kájinkou zesměšnili ty moje "velké myšlenky" o nenáhodnosti v životě lidském, nějak mi zase ruply nervy...

Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 13:38, chorcheee(m), (O přírodě)

Nicméně bych tu opravdu měl dávat méně příspěvků a více se starat o reálný život, který mi moc nejde. Ale určitě to tu budu sledovat! Mějte se hezky!

Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 16:10, Patrik(m), (O přírodě)

Reálný život...já jsem byl dneska od desíti hodin ráno v lese a vrátil jsem se o půl čtvrté. To je taky reálný život, a to mě chceš řect, že by tě nešlo ani tohle?

Re: Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 18:04, chorcheee(m), (O přírodě)

A jo, to by mi šlo . Také jsem se právě vrátil z lesa. Našel jsem hnědáka Schweinitzova, štítovku asi černolemou, outkovku rumělkovou a několik dalších začínajících dřevomilek. Zítra se vydám na systematické pátrání po kotrči. To by přeci byla smůla ho nenajít, když tu máme směrem k Borohrádku tolik borů .

Re: Re: Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 18:19, Pavla, (O přírodě)

To je fajn, že netrucuješ.

Re: Re: Re: Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 18:32, karelzbrd(m), (O přírodě)

a sakra, něco mi uniklo...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 19:17, Patrik(m), (O přírodě)

Já jsem dneska prošel 20 km okruh podél potoku Setina a prošel jsem tolik zajímavých ekosystémů od lužní louky, jasaniny, olšiny až po smrčinu, ale kolem boru jsem jenom prošel a ani mě nenapadlo se tam podívat

Re: Re: Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 19:34, vevanek, (O přírodě)

Já jsem za poslední týden našla už 6 kotrčů, ale žádný v čistém boru. Vždy ve smrkovém lese s jednotlivými borovicemi.

Re: Re: Re: Re: Re: Váš histrión :)., 27.08.2015 19:57, chorcheee(m), (O přírodě)

Zdá se, že mají sezónu, díky!

Re: Re: Re: Re: Váš histrión :)., 28.08.2015 07:34, Zdeno(m), (O přírodě)

Do Borohrádku jsem s tátou taky jezdíval...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30