O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 28.05.2020 21:24, Forrest Run(m), (Houby)

Prosím o laskavou shovívavost s nižší kvalitou mobilních momentek.
Tenhle osikovej křemílek "přícesťák" znamenal značnou pozitivní motivaci....

Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 28.05.2020 21:24, Forrest Run(m), (Houby)

Pozor, už začali i křemílci březoví, následovalo pár kováříčků a pidiklouzek modřínový, příští tejden to asi začne bejt v lesích veselejší!:-)


Zpráva pro Samotářku: Haničko, máme elitní včelstvo(F1 Buckfast), ze kterýho jsme letos vytočili víc jak 50(!) kilo medu a k tomu jsme ho podojili o dva oddělky!:-)

Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 29.05.2020 07:38, Kraken(m), (Houby)

Hanko, taky tě zdravím, už dlouho jsi se neprojevila.

Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 29.05.2020 15:45, houbomil-Klášterec(m), (Houby)

Hezký!

Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 29.05.2020 20:07, Bery, (Houby)

Na ja, to jsou celí Pražácí. Blahopřeji k pěknýmu košíčku.

Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 28.05.2020 21:26, Forrest Run(m), (Houby)

... a během chvilky jsme našli i pár dalších....věnováno Krakenovi, Vlčákovi a Vénovi!

Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 28.05.2020 21:31, Véna, (Houby)

Díky.

Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 28.05.2020 22:52, Kraken(m), (Houby)

I já děkuji! Ale tos mi neřekl Peťuro, že ty tinktury mají takový vedlejší účinky! Apropó Kájinko, myslíš si, že by mi to slušelo?

Re: Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 29.05.2020 20:51, Forrest Run(m), (Houby)

Sorryjako, Karlosi, není růže bez trnů!;) A prej určo slušelo, jen by sis musel oholit nohy a taky....no, řekněme...."Bikini Line". Ve 40 důvodech, proč je lepší bejt chlap než ženská, je"Tvoje genitálie nikdy nemusí přijít do kontaktu s horkým voskem!"
Jak bude zaznamenáno poblíž Klášterce vytí vlka, bude to jasný!

Re: Re: Výsledek dnešního houbaření na Západě!:-), 29.05.2020 22:22, vlk(m), (Houby)

...moc díky za potěchu oka...nádhera Peťane a Kájinko...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30