O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

...poprvé zde na stránkách..., 01.12.2013 18:38, Zajda(m), (O přírodě)

Přeji všem hezký večer. Konečně jsem se odhodlal a pár obrázků upravil. Tady toho šerednýho chlapa zvěčnil Forrest, při společný akcičce 12.září.

Re: ...poprvé zde na stránkách..., 01.12.2013 20:00, Zdeno(m), (O přírodě)

Vítej, fotit umíš...

Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 01.12.2013 20:07, Zdeno(m), (O přírodě)

Nějak mi ovšem chybí stativ...Jaký máš canon?...

Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 18:21, Zajda(m), (O přírodě)

Ahoj Zdeno. Zatím mě vůbec nepřipadá, že umím fotit. Většinou mám u fotek až brutální odpad...vesele mažu. Vtip je v tom, správně vybrat ze špatných obrázků ten nejméně špatný. Jinak vlastním canon EOS 600D, seťák EFS 18-55mm, objektiv macro EF 100mm. O koupi stativu vážně uvažuju, ale jaký? Stativ nebo tripod...za jakékoliv rady předem díky.

Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 19:04, Zdeno(m), (O přírodě)

Zajdo, stativ byl měl být samozřejmostí bez diskusí, zrovna jako používání samospouště...Výběr dle gusta, já mám Velbon CX 460 mini a už jsem zničil tři. Vlastně jen tři. Co vydrží Zdenovi víc než půl roku, je na medaili. Botami počínaje, foťáky konče. Brutální přístup k artefaktům a maximální nasazení, toť moje krédo...To makro bude dobré, já mám padesátku...

Re: Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 20:00, vlk(m), (O přírodě)

...čauky...mám taky EOS600 a dostal jsem od ježíška JOBY GorillaPod SLR-Zoom + Ballhead černý šedý (3 kg)...je to super hračka, ale v sezóně houbiček to zavazí...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 20:22, Patrik(m), (O přírodě)

Já budu mít taky na vánoce foták, neporadí někdo tip do 5000??? zatím mám vybraný canon powershot sx500 is a olympus sp-820uz

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 22:01, vlk(m), (O přírodě)

...zeptej se v několika obchodech a projdi si recenze na netu...mně onehdy doporučili na focení hub a detailů nějaký Olympus, ale označení jsem zapomněl...co třeba Digitální kompakt Nikon Coolpix L820...nebo Digitální kompakt Olympus SZ-15...je toho spousta a výběr těžký, protože každý bude doporučovat to, s čím má zkušenost...přeji šťastnou ruku...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 03.12.2013 01:14, basset(m), (O přírodě)

Hlavně si vyber něco s výklopným displejem, ať u toho nemusíš ležet jako "trotl"

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 03.12.2013 11:04, vlk(m), (O přírodě)

...na to nejdůležitější jsem zapomněl...díky bassete...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 03.12.2013 16:04, Patrik(m), (O přírodě)

díky za rady, výběř je opravdu velký a jelikož jsem nedočkavý chci ho na vánoce a čas se pořád krátí

Re: ...poprvé zde na stránkách..., 01.12.2013 20:43, Forrest Run(m), (O přírodě)

Srdečně Tě tu vítám, George!:-)
Pro ostatní:
Tohodle pohodáře se srdcem na dlani jsem měl tu čest poznat osobně a je to něco jako Johaness 2.0;-)...nepokazí žádnou legraci, je to TryskoMyšák MykoČmuchal a je taktéž štěstěnou políbenej....na místě, kam jsem ho vzal, za pár minut(!) vyčmuchal vzácný Terčky číškomilný a navrch jako bonus Podloubníky!:-) Nemusím, doufám, zdůrazňovat, že ani o jednom jsem tam neměl ani páru, byť jsem tam byl už asi podesátý
No prostě mě naprosto deklasoval na domácím hřišti, Kujón jeden!;-)
Mimoto má luxusní místečka na barevný hříbky...až uvidíte jeho skupinky Synantropních Satánků, tak jen zaslintáte...a nebo Hřiby skvrnité!;-)

Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 19:24, Patrik(m), (O přírodě)

no, škoda, že nebydlí blíž, takového mykočmuchala bych tu potřaboval

Re: ...poprvé zde na stránkách..., 01.12.2013 20:46, Forrest Run(m), (O přírodě)

Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 12:49, Mahony(m), (O přírodě)

Tož Vitaj tady

Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 17:02, basset(m), (O přírodě)

Také se zařadím do uvítací řady. Skvělé fotky.

Re: Re: Re: Re: ...poprvé zde na stránkách..., 02.12.2013 18:25, Zajda(m), (O přírodě)

Díky za přivítání.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30