O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 17:36, Forrest Run(m), (O přírodě)

Ukrajinský přísloví říká, že můžeš říkat, že někoho opravdu důkladně poznáš, až s ním sníš pud(16.38 kg) soli, tak to bysme s Karolínkou tak nějak měli!

Povšimněte si Kájinčiných apartních vochomůrkonáušniček!:-)

Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 17:36, Forrest Run(m), (O přírodě)

Kájo, děkuju za fšecko, jsem rád, že JSI!:-)

Snad se Ti bude písnička líbit!

Book of Love

Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 19:43, vlk(m), (O přírodě)

...ti jsou ale krásní...né ty lidičky...samozřejmě ti křemílci...chichichi...
...gratuluji k tolika letem lásky...tolerance...a důvěry...

Re: Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 20:09, MACEK, (O přírodě)

Opravdová fotka i s křemenáči do přírody patříte blahopřeji.....

Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 19:48, Zdeno(m), (O přírodě)

Na tom začátku, který jsem zažil (jako ostatně mnoho příběhů z téhle branže...), jsem jim dával rok, maximálně dva...Jak rád jsem se mýlil. Stejnou prognózu jsem s chotí měl od dobrého kamaráda, taky se to zvrtlo, konkrétně na padesát jedna...Tož dále, výše, silněji...

Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 20:49, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Tak to ladí!

Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 23:03, Kraken(m), (O přírodě)

Tak ještě 8 x tolik! I když, to už by mohlo být i za trest, ne? Ať vám to pořád tak pěkně klape. Když se najdou dva lidé se stejnými názory a zájmy, tak je to malý zázrak...

Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 22.08.2019 23:37, Yohaness(m), (O přírodě)

Tak jo no... vše nej do dalších let.

Re: Re: Osmileté výročí seznámení s Kájinkou, 23.08.2019 16:22, Pavla, (O přírodě)

Mějte se pořád moc rádi a nezapomeňte, že po 8 letech byste už mohli vyrážet do lesa klidně i ve třech.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30