O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Největší bestie našich hvozdů - kloš jelení, 25.10.2013 11:14, JoDa, (O přírodě)

Tuhle bestii jsem našel v krabici, kterou jsem měl 2 dny předtím v lese celou dobu v ruksaku a vůbec ji nevyndal. Jsem těch potvor oblíbenou pochoutkou, podnikají na mě zákeřné nálety, a přestože jich pokaždé zamorduji kolem stovky, přesto jsem i tak zle porafán.

Re: Největší bestie našich hvozdů - kloš jelení, 25.10.2013 12:29, vlk(m), (O přírodě)

...Kloš jelení...momentálně nejobtížnější hmyz v lese...ti co střílí potvrdí, že ulovená vysoká jich má na sobě přisátých spoustu...po přisání jim odpadnou křídla a sají a sají...

Re: Re: Největší bestie našich hvozdů - kloš jelení, 25.10.2013 20:02, Patrik(m), (O přírodě)

Přes léto mě nedali vůbec pokoj, to jich u nás bylo nejvíc a kromě komárů ta nejhorší havěť, musel jsem pořád mávat rukou a pořád na mě sedali další. Ty potvory se strašně pevně dokážou zachytit k oblečení a zřejmě i sají krev, protože jedna se mně na chvíli i zahryzla do ruky, nedělám si srandu... To jsem si myslel, že sají krev jen jelení.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30