O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 14:48, Forrest Run(m), (O přírodě)

Fšem Kryštofům(i Kryšotům) přeju ze srdce fšechno NEJ a MAX, hlavně tu sexuélní svěžest!:-)

Nahazuju fotku Hlívy olivové, kterou v mým revíru na chlumeckocidlinsku vyšťáral "Tryskomyšák" Jiřík Z., alias "Zajda"!:-)

A nezůstalo jen u toho, navíc mi přinesl až pod nos Terčky číškomilné nebo podloubníky, o kterejch jsem prostě nevěděl, je to prostě JohaneSS 2.0!:o))

Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 19:23, Zdeno(m), (O přírodě)

Maje vnuka Kryštofa, (který navíc dnes slaví 17,5...), přeji mu, jako zdatnému fotografovi a mému parťákovi na toulkách přírodou, dobré světlo a doufám, že se mu svět bude jevit alespoň takhle barevně. Připomínat, že žije v Kryštofově Údolí, jistě netřeba...

Re: Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 19:51, karelzbrd(m), (O přírodě)

líbí moc, tohle ti právě závidím, tohle je vidět, troufnu si říct, často, ovšem vyfotit tak, aby to bylo koukatelné, to už chce voko a zkušenosti....

Re: Re: Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 19:52, karelzbrd(m), (O přírodě)

a jak to tak pozoruji, musíš asi vyřešit úhel pohledu, odkud to zmáčnout
ale to ty víš

Re: Re: Re: Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 20:27, Zdeno(m), (O přírodě)

To je intuice podvědomí, já jen mačkám spoušť...

Re: Re: Re: Re: Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 20:32, basset(m), (O přírodě)

... a my pak už jenom zíráme

Re: Re: Re: Re: Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 21:20, Joska(m), (O přírodě)

"...já jen mačkám spoušť..."
Dík, pobavil jsi...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blahopřání ke jmeninám, 18.09.2013 22:12, Zdeno(m), (O přírodě)

Nó, stran toho pobavení. Šéf jisté banky měl před časem prohlásit k jakémusi deficitu bilance v řádu miliard : Já za to nemohu, já jsem tady jen ředitel...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30