O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Ohnivci, 07.01.2012 15:32, fáfa(m), (O přírodě)

Dneska průzkum ohnivcoviště ve složení Forrest,Basset,Habiby a Kajinka..

Re: Ohnivci, 07.01.2012 15:34, fáfa(m), (O přírodě)

..bylo jich desítky..

Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 15:35, fáfa(m), (O přírodě)

..a ješte jedou..

Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 15:54, kápo(m), (O přírodě)

mno-koukám,že se dařilo,na nahoubách sem ti odpovídal,nevim,jestli jsi to registroval,u mne ohnivci nedaleko hlavní na benešov,takže kdyby jsi někdy valil kolem a chtěl se podívat dej vědět.

Re: Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 16:30, fáfa(m), (O přírodě)

..díky Pájo zřejmě poslední víkend v lednu bych měl jet na chalupu po hlavní přes Benešov na Vlašim když nebudu uplně blbej a nezapomenu na to tak se ti ozvu..

Re: Ohnivci, 07.01.2012 16:53, Forrest Run(m), (O přírodě)

Nádherný, Fáfo, kocháme se a zárovneň maličko propadáme s Kájinkou dfeprézi!;-)!:-)
Nám z toho zdaleka takový fešáci nevylezli, holt byl to první seznamovací a kalibrační test....

Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 18:53, Hanýžka(m), (O přírodě)

Krásné stránky i fotky, díky za ně.

Re: Re: Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 18:54, Zdeno(m), (O přírodě)

Vy do nás rakouskými...

Re: Re: Re: Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 18:55, Zdeno(m), (O přírodě)

..my odpovídáme zimními..

Re: Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 18:59, Hanýžka(m), (O přírodě)

Hm, tak jsem hned na úvod dala na stránky jinou fotku, než jsem chtěla, to jsem se tedy uvedla. ) Naštěstí vím, že tu budou samí pohodoví lidi a hlavu mi za to neodtrhnou. Mimochodem - myslela jsem, že foto nad 300kb bude odmítnuto, ale nestalo se tak - tzn. že doporučenou velikost lze vlastní blbostí překročit...

dotazy a informace, 07.01.2012 19:10, Hanýžka(m), (O přírodě)

Ještě pár technických dotazů:
1. dá se sice založit nové vlákno, ale nezobrazují se mi přehledně vlákna tak, aby si je člověk mohl rozkliknout. Je to zkušebním provozem, záměrem nebo je chyba někde mezi klávesnicí a židlí?
2. Ráda bych vložila do sekce Akce a výstavy brněnské přednášky, ale zatím mi to nejde. Bude to v dohledné době funkční nebo vkládá jen admin?

Zatím tedy jen upozorním na 1. přednášku v Moravském zemském muzeu, která je už toto úterý 10.1. a má ji Vladimír Antonín - myslím, že se jmenuje Cesty za houbami v roce 2011. Začíná v 17h, po skončení následuje klasické mykopivo. Jste všichni zváni.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ohnivci, 07.01.2012 20:49, Zdeno(m), (O přírodě)

Teď si uvědomuji, že tady ještě nebyla žádná tekoucí voda...

Re: dotazy a informace, 07.01.2012 21:35, kápo(m), (O přírodě)

Zdarec Haný! nejsem sice admin,ale je jistý,že to bude chtít trochu času,než se ucelí koncepce stránek,pak to všechno naprogramovat,zprovoznit-no bude to ještě hodně práce,než bude fšechno fungovat,takže nezbejvá nám programátorskejm analfabetům než držet palec Romčovi a projevit dostatek trpělivosti,aby jsme ho neuhonili jak vlci ovečku :-)

Re: dotazy a informace, 07.01.2012 23:35, admin(m), (O přírodě)

Ahoj Hanýžko,

k technickým dotazům:

ad 1. Je to zkušebním provozem, diskuse ještě přijde přepracovat tak, aby se vlákna zobrazovala správně, nyní dělám na atlasu hub, který Forrestovi slibuju už asi týden a pak se vrátím k doladění diskuse.

ad 2. Prozatím sekce Akce a výstavy není funkční, ale v dohledné době určitě bude a každý tam bude moci vkládat aktuální akce.

Re: Re: dotazy a informace, 08.01.2012 21:58, Hanýžka(m), (O přírodě)

Díky za odpovědi, ochotu i "azyl", admine. Jeden uklidňující les speciálně pro tebe jako prevence proti stresu z přebytku požadavků na stránky.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30