O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

taky přispívám na sračkoidní stránky. Vzhledem k mému amatérismu (ať už stran myko, nebo foto) podvědomě cítím, že patřím (stejně jako vlk) spíš tam, než tady.

Ryzce smrkové à la Yohaness.

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:43, Zdeno(m), (Houby)

Dobří nemají problém, kam patří...A výborní se chytí coby hvězdy kdekoli...A tak to má být...

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 23:55, Dano, (Houby)

Zapomněl si na tu největší skupinu těch ostatních, průměrnost je početná.
Samozřejmě, že se to netýká Pavly.

Re: Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 05:37, Zdeno(m), (Houby)

"Ostatní" jsou ti dobří...

Re: Re: Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 19:03, Pavla, (Houby)

Čert vem sexuální harašení. Kluci, já Vás asimiluju.

Re: Re: Re: Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 19:06, Zdeno(m), (Houby)

Asi nebo jistě? To si exaktně vyjasni a odsouhlas se svým egem i superegem...(Id klidně vynech...).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 19:12, Pavla, (Houby)

Jistě, že jistě. A děkuji (za všechno).

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

Tady se mi zalíbila místní rodinná atmosféra bez vulgarit a přihlouplých příspěvků.

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

Ale byla, jsem a budu vždy jen houbař, kterého potěší spíš pohled na smrkáče, borováka, křemenáče a třeba i desátého kováře v pořadí či dvacátého ohnivce rakouského, když zrovna rostou. Dokonce i plný košík unesu (myšleno (ne)jen obrazně) a selfíčka mi taky neva. ;)

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:28, MirekK, (Houby)

V tom ti dam zapravdu,Pavlo.Ja jsem taky takovej.

Re: Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:44, Zdeno(m), (Houby)

A takových je nás tady většina...

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 19:15, vevanek, (Houby)

Taky to mám tak nastavené

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

K srdci mi naopak nějak nepřirostly rzi, povlaky, dřevomilky, padlí, nepadlí a nerozumím ani mikroskopickým obrázkům. I přesto tady nasávám informace jako houba a dnes třeba i já jásám nad nálezem hmyzomorky muší. Ale po pravdě, copak se to dá přihodit do polívky?

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 19:22, vevanek, (Houby)

Tyto houby jdou taky mimo mě. Ale líbí se mi jak se jim Aleš věnuje a seznamuje nás s nimi až do detailů (mikroskopické snímky)

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

Žili jsme si tady bok po boku tak nějak spokojeně, ať byl někdo fotomykoprofík „peprňák“ nebo amatérská „mechovka“.

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:47, Zdeno(m), (Houby)

Symbolický obrázek...Warum den nicht, proč by nemohli tvořit nekonfliktní sestavu?

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

Možná je to jen můj pocit, ale začalo se víc tlačit na odbornost, u každé zveřejněné houby se např. vyžaduje uvedení názvu (zatím tedy jen česky) a kritiky je na můj vkus poslední dobou až příliš. Nevím. Nemám nikomu za zlé, že chce stránky posouvat dál, ale v tom případě by (m) měli dát hlavy dohromady a min. upravit Etický kodex stránek či vypustit jeho 1. část odkaz


Petrásku, stročkovci jsou ze slovenské části Beskyd, kde slízneš pokutu za 1 plodnici bratru 74 € (tj. 74x26=1900 Kč), takže sorry jako.

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 19:13, petras, (Houby)


A ten odkaz asi Jiřík nečetl.

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 19:27, vevanek, (Houby)

Můj názor je, že názvy hub by se měly uvádět, aby jsme věděli, co to je. Ale problém je, že my, co se tolik houbami nezabýváme, je vlastně pojmenovat neumíme. Ještě, že nás zachraňuje ve většině případů Aleš

Re: Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 20:20, chorcheee(m), (Houby)

No jo, přiznávám, že nečetl. Podle tohoto kodexu bych měl asi smazat většinu svých reakcí od 9/2014. To mi ostatně už Forrest říkal osobně .

Re: Re: Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 20:25, chorcheee(m), (Houby)

Pavlo, nepřijde mi, že bys byla protivná. Já mám rád, když lidé říkají a píší co si myslí a cítí (i když je to třeba sprosté, protože to odráží jejich rozpoložení). Spíše toho pisatele to časem může mrzet, nebo mu přijít přehnané, protože už je prostě v rozpoložení jiném. U piva se dá leccos, bude to na místě a s ranní střízlivostí to tak nějak změkne. Tady to ale zůstane navždy. Takže za sebe se pokusím reagovat umírněněji, nechat si to trochu projít hlavou... Ale kritizovat nepřestanu, to byste snad ani nečekali a nechtěli, což? .

Re: Re: Re: Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 19:05, Pavla, (Houby)

"Pokusím se reagovat umírněněji, nechám si to projít hlavou?" .... To nedáš!

Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 06:40, Forrest Run(m), (Houby)

Jen přes moji mrtvolu!
Krásně a výstižně jste to s Vevánkodlačkou vystihly, děláte mi "radost až na kost", Holčiny!:-)
Kdo tu chce dělat "Vyšší Mykológii", může se realizovat v Atlase a my mu za to ještě budeme povděčni.
Pokud si tu nicméně bude někdo léčit svoje komplexy z malýho péra a dehonestovat ostatní, o tom dám demokraticky hlasovat a dostaně banána, nejprve dočasnýho, pak klidně i trvalýho!:-)

Re: Re: Re: Potrefená husa, 03.08.2017 19:06, Pavla, (Houby)

Díky ;)

Re: Potrefená husa, 02.08.2017 18:13, Pavla, (Houby)

Je mi líto, pokud jsem dneska možná byla protivná, ale byla jsem toho plna a muselo to ze mě ven. Všechny fotky jsou z neděle, až na tohle kuřátko z 21.7.2017. Jedná se o Ramaria Mairei – kuřátka Maireova (bledá), za jejichž určení touto cestou ještě jednou děkuji Oldovi Jindřichovi. Dočetla jsem se o nich, že způsobují silné podráždění trávicího ústrojí a jsou tak nejjedovatějším druhem svého rodu. Tož snad jsem Vás svým dnešním příspěvkem moc neotrávila. Pěkný večer.

Re: Re: Potrefená husa, 02.08.2017 19:24, vlk(m), (Houby)

...dneska máš nejen toho křemílka ,,nej,, ale i ten pokec mě tak nějak ,,sednul,,...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30