O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 20:46, Forrest Run(m), (Houby)

....a brzy k nadcházejícímu svátku!
No řekli byste do našeho Karlose, že už mu táhne na devadesátku?...je to Dědek Čipera!
Takhle jsme s Kájinkou a...kdopa pozná starého pána?....nápověda:profesor přes pěstovaný i léčivý houbelec......řádili 16.října ve Tvým revíru....ránu na týhle fotce tam teda máme fšichni!;)
Nevím, zda-li jsem Ti to už neříkal, ale vzdušnou čarou asi 2km od místa, kde jsme spolu naposledy bagrovali, jsem objevil čágu....že by tam zabloudil nějakej ruskej vojáček nebo poradce?

Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 20:46, Forrest Run(m), (Houby)

Po křemílcích osikových mi největší radost udělaly ryzce borové... jejich latinskej název nekecá, jsou vskutku delikatesní!
A ještě po nich člověk čůřá oranžově....řekněte to děckám, co jinak houby nejedí a zaručeně kvůlivá "oranžádě" alespoň kousek slupnou!

Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 20:46, Forrest Run(m), (Houby)

Aktuálně bagrujeme na českolipsku, hnědáků je v borech tolik, že se to místama dá nazvat Hnědáčková Kalamita, bruste kosy!
Občas se dá najít i nějaká zajímavější houbelec...poznáte?
Omluvte, prosím, sníženou kvalitu mobilních snímků, děkuji.

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 20:56, Tori(m), (Houby)

Měcháč písečný po zásahu kanady?

Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 21:46, Forrest Run(m), (Houby)

Jak říkáš, Tori, takhle protáhlej mě docela překvapil!

Re: Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 03.11.2016 18:40, Hanýžka(m), (Houby)

Zase takovou ránu tam nemáte ani vy ani pan inžinýr. A koukám, že sbíráte i sviňúrky.

Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 20:46, Forrest Run(m), (Houby)

Na "mejch" místech v rezervaci ještě ani ťuk a pak jde člověk okolo vytěženejch klád na hromadě a nestačí se divit!
Kodliku, moc Ti oba s Kájinkou držíme palce a máš náš obdiv, jak statečně se pereš s nepřízní osudu... tady Ti popřejou i Muppeti a Statler s Waldorfem!

Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 02.11.2016 21:59, vlk(m), (Houby)

...připojuji se k přání...a držím palce...

Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 03.11.2016 01:40, Kraken(m), (Houby)

Díky moc za přání, honiči! I Kájince a vlkovi. Posílám ti na oplátku foto z našeho prvního setkání. Není to zas až tak dávno, ale to jsem byl ještě jura, vypadám tam z vás nejmladší! No jo, za těch pár let se všechno změnilo...
A hele, víš proč správní dědci ponocujou? Ne proto, že nemůžou spát ( to jenom tvrdím manželce, když brblá ), ale protože se bojí, že jim něco uteče!
O čáze jsi mi neříkal, ale rusáků tu bylo dost už v pětačtyřicátým! Kdybych se nenarodil až za pět let, obával bych se nejhoršího!
Ten měcháč takhle vyrostl? Podobně jako Tori si myslím, že ho spíš přejel náklaďák!

Re: Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 03.11.2016 18:49, Hanýžka(m), (Houby)

Pokud to, co ti uteče, není moč, tak jsi ještě houby dědek.
Drž se! Posílám kytku - internetem zbavenou puchu, ať se zbavíš toho špatného a zůstane jen krásný život.

Re: Re: Re: Re: Re: Blahopřání Krakenovi k dnešním narozkám, 03.11.2016 23:27, Kraken(m), (Houby)

Díky Hanýžko za květnatce, letos jsem na něj neměl štěstí. Pampersky ještě nepotřebuju, ale občas už mám namále!


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30