O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Pohodová neděle, 16.10.2016 20:47, TondazKralup(m), (Houby)

Přátelé zdravím,dnes se trochu rozkecám.Prostě dnes byl den plný emotivních zážitků,jak houbařských tak i jiných,které se hodí na úplně jiné stránky.No zůstaňme u těch houbiček.Po vstupu do lesa hned můj druhonález.Slizák růžový.

Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 20:48, TondazKralup(m), (Houby)

Tady ještě pohled na fotogenickou dvojičku.

Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 20:58, TondazKralup(m), (Houby)

Jinak v lese to byl neskutečnej relax.Když tak ležíte u foťáku,vnímáte tu atmošku šikmých paprsků slunce plnýmy doušky a za zády Vám zakokrhá bažant,v dálce zatroubí jelen,to prostě zapomenu,že neumím anglicky,že nevím které všechny pr..le se jmenují po jakýmsi Vaškovi a je mi úplně jedno jestli budou mít v marketu správně zahnuté banány podle norem evropské unie,no co Vám budu povídat.

Re: Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 23:20, chorcheee(m), (Houby)

To chápu . Jen pro pobavení přidám, že u nás v areálu JU asi před dvěma roky nainštalovali "Lavičku Václava Havla" (made in Bořek Šípek) s takovejma růžovejma skleněnejma srdíčkama po stranách. Těm srdíčkům, pro neoddiskutovatelnou podobu, se začalo říkat "šourky" a během 14 dní je nepřekvapivě někdo urazil . Umění ve veřejném prostoru má být interaktivní. Souhlasíte?

Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 20:59, TondazKralup(m), (Houby)

Tady něco jen tak proradost...

Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 21:01, TondazKralup(m), (Houby)

Ještě budu otravovat s tím růžovým slizákem.Jen pro názornost.Tady je krásně vidět ta symbioza s klouzkem kravským.Není to naaranžované i když to tak vypadá.

Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 21:05, TondazKralup(m), (Houby)

Touto fotografií se rozloučím.Chtěl jsem Vám přiblížit atmosféru prosluněného lesa.Fotka by měla o něčem hovořit,ne aby to byl jen pěkný obrázek.Krásnorůžka pozná každý,ale o to mi ani moc nešlo.Nevím,jak se zadařilo,ale dělal jsem co umím.

Re: Re: Pohodová neděle, 16.10.2016 22:00, Lawnmower, (Houby)

O5 pěkné. Dokonce hodně pěkné.

Re: Re: Re: Pohodová neděle, 17.10.2016 06:02, MACEK, (Houby)

Souhlasím, člověk přirozeně patří do přírody, až potom byly obchody

Re: Re: Pohodová neděle, 17.10.2016 17:05, Bery, (Houby)

Dobře to chápu Kralupáku.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30