O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Konec kvízu..., 20.01.2024 21:41, Zdeno(m), (Kvízy)

Stačilo jen přejet všechna řešení a bylo by to dříve. Petras si ovšem vavřín zaslouží...Posílám mu trochu zimy, které si dnes zřejmě mohl užít v reálu...

Re: Konec kvízu..., 20.01.2024 23:26, petras, (Kvízy)

Díky.Zimy jsem si užil dost.Pět hodin s motorovkou v tom mrazu a sněhu,už jsem dělal v lepším počasí,ale taky v hodně horším.Aspoň mi za krk nepadal sníh,byl jen na zemi.

Re: Re: Konec kvízu..., 22.01.2024 14:08, Forrest Run(m), (Kvízy)

Díky Zedovi za soutěž a vivat Petrasovi! Hele Petrasi, počítám s Tebou, až se mi bude nějaká ženská zdráhat sdělit svůj skutečnej věk, tak jí přeřízneš motorvkou a spočítáš letokruhy!

Re: Re: Re: Konec kvízu..., 22.01.2024 16:54, petras, (Kvízy)

Re: Re: Re: Konec kvízu..., 27.01.2024 20:22, Zdeno(m), (Kvízy)

Jó, dokud se zpívá...Mimochodem, ještě jsi nevyužil první část Dobeše ke smysluplnému rýmu. Malá nápověda: Podobně jako Wabi pochodoval ku Třebíči...To mne lehce znepokojuje...Lobuji za Tebe a Tvé zdraví všude výše než jsem já...

Re: Re: Re: Re: Konec kvízu..., 28.01.2024 12:47, Forrest Run(m), (Kvízy)

Náš velkej mykologickej vzor, Vláďa Antonín, nás jednou při brněnském Mykopivu rozsekal dotazem, jestli víme, proč muži slaví největší pracovní i objevitelské úspěchy až po patesátce. My, že se necháme poddat. "No to je proto,m že jim začne smrdět kunda a vonět práce!"


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30