Přihlásit se Seznam uživatelů
Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené
Nadpis
O příroděHoubyO fotografováníKvízy
Jiříci, tož na zejtra fšecko NEJ a MAX, hlavně tu sexuélní svěžest!:-), 23.04.2012 22:27, Forrest Run(m), (O přírodě)
Za fšechny třeba Jiříkovi Čepelákovi alias JCP do Poděbrad, Jirkovi Polčákovi ku Přerovu, Jirkovi Kohlovi a Jirkovi "Broučkovi" Vélemu do Unhoště,...... A to samý pro dnešek Vojtěchům.....ať už Coddymu do Milovic, DědoviBobrovi do Uničova-tomu jsem dnes poblahopřál i telefonicky-on i jeho paní jsou živi a zdrávi a v dobrém rozmaru;-)..... a hlavně strejdovi a zároveň kmotříčkovi na Pravdu Boží....stejně jsem mu tu smsku do Nebe poslal, ona už si ho tam nejak najde!:-)
Re: Jiříci, tož na zejtra fšecko NEJ a MAX, hlavně tu sexuélní svěžest!:-), 23.04.2012 22:27, Forrest Run(m), (O přírodě)
Nesmím upozadit ani Jiříka Burlíka, kterej toho dělá pro českou mykologii tak neskutečně hodně....díky Ti, George!:-) A uctím Tě, čím jiným než hnojníkama!:-) Takhle kýčovitě to nazdobila příroda!:o)
Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30