O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Večerní městská zima., 30.01.2021 17:03, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Včerejší podvečerní cesta domů,krásně nasněženo-no necvakněte to!
A tak posloužil mobil.

Re: Večerní městská zima., 30.01.2021 17:03, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Tak se mějte!

Re: Re: Večerní městská zima., 30.01.2021 19:28, Zdeno(m), (O přírodě)

Kouzelná sada...

Re: Re: Re: Večerní městská zima., 30.01.2021 22:03, chorcheee(m), (O přírodě)

Dovolím si nesouhlasit. Lidi by měli být soudní. Nepsané pravidlo je 6 houbových fotografií na raz. Když někdo dá víc a je to k věci, proč ne. Ale když to s houbama vůbec nesouvisí a ty fotografie nejsou navíc ani fenomenální (a to těchto 13, nezlobte se na mne, není), už mě to poněkud štve. Ale kdo jsem já...

Re: Re: Re: Re: Večerní městská zima., 31.01.2021 07:38, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Beru na vědomí-v jednom má chorchee pravdu!Stačilo by jich asi pět.Mohl jsem je aspoň rozdělit! Já jen aby tady byl nějaký pohyb,takže se polepším!!.

Re: Re: Re: Re: Večerní městská zima., 31.01.2021 15:32, basset(m), (O přírodě)

Chorcheee, tak alespoň něco přidej, když už si od října na těchto stránkách "mrtev"

Re: Re: Re: Re: Večerní městská zima., 02.02.2021 16:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Chorchee, neser a nebuď úplnej sociopat, Voe!:-) Pokochej se a nebo to velkoryse přeroluj myšítkem, když Tě to nebere....to, že nejsi v obraze neznamená, že by jsi byl snad takovej formát.
Jiříku Houbomile, mě se ta atmosféra líbí.....úplně mi vytanulo na mysl, jak to charakteristicky vonělo ve sněhovým iglů, co jsem si na něj jako klučina v potu tváře natahal sníh z půlky zahrádky a pak pracně vyhrabošil takovou tou malou lopatkou na uhlí!

Re: Re: Re: Re: Re: Večerní městská zima., 03.02.2021 05:08, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30