O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:03, chorcheee(m), (O fotografování)

Tady fotografování. Všera jste neocenili GIF, ale mně přijde škoda se nepochlubit touto sluneční hrou...

Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:03, chorcheee(m), (O fotografování)

Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:58, Patrik(m), (O fotografování)

Tuhle bych ale v PC ještě mírně zesvětlil, pak by to bylo naprosto super

Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:03, chorcheee(m), (O fotografování)

Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:03, chorcheee(m), (O fotografování)

Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:03, chorcheee(m), (O fotografování)

No jo, ale co kdybych chtěl zároveň přidat do kategorie "Houby" a napsat, že je to asi outkovka řadová? To asi nejde, že...?

Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:11, admin(m), (O fotografování)

To by si toho chtěl už trochu moc, ne? ;)
Předpokládám, že po mě ještě budete chtít, aby mohli moderátoři vlákna mezi jednotlivými kategoriemi sami přesouvat. To přidělám.

Obecně to funguje tak, že o zařazení rozhoduje začátek vlákna - první příspěvek, nelze mít 2 příspěvky z téhož vlákna ve dvou různých kategoriích.
A každé vlákno může být vždy jen v jedné kategorii.

O dalším, jako je úprava názvu jednotlivých kategorií, příp. přidání dalších kategorií můžeme jednat

Re: Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:16, chorcheee(m), (O fotografování)

Tak já toho většinou chci moc a málo dávám - proto mne lidé nenávidí!

Ale vážně - možnost zařazovat do více kategorií by mohla zmařit celý tento náš zlepšovák (to by také mohl někdo přidat svou sérii do všech kategorií naráz). Na druhou stranu myslím, že by nebylo takový problém (a nemohlo být ku škodě věci), pokud by šlo nastavit, že si zobrazím libovolnou kombinaci kategorií. Což?

Re: Re: Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 18:51, basset(m), (O fotografování)

.. když budeš chtít kombinaci, vybereš k zobrazení holt "vše" - a budeš se snažit

Re: Re: Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 19:53, admin(m), (O fotografování)

Ty mě chceš trápit, že?
Naprogramovat lze cokoliv, ale udělat kombinaci kategorií by celkem problém byl. Ono už jsou tu různé další závislosti jako třeba stránkování, všude se pak musí na nový předávaný parametr myslet. Není to tak easy.

Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 19:10, Joska(m), (O fotografování)

A proč ne? Přidej další (nový) příspěvek včetně fotky a zařaď ho do kategorie Houby. Pak ale je potřeba posoudit, jestli nechat funkční (viditelný) oddíl "Vše", protože by se v něm ukázaly i ty dva stejné příspěvky...

Tak teď jsem zjistil drobnost, která asi bude zajímat i admina. Určím kterýkoliv příspěvek z rubriky "Vše" do příslušné kategorie. Ale já ho tam tím nepřesouvám, jenom kopíruju. Takže je hned ve dvou rubrikách najednou. Mrkni třeba na fotografování. A naopak, pokud přidáš příspěvek kamkoliv, třeba do "Jen tak", objeví se i v rubrice "Vše".

Re: Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 19:45, admin(m), (O fotografování)

Josko, ale to je správně, nebo možná jen nechápu kam míříš
Vše je skutečně vše, tedy součet všech kategorií, pokud někoho zajímá jen určitá kategorie, jako houby, zobrazí si jen tuto kategorii.
Co myslíš pojmem "určím" ?

Re: Re: Re: Re: Tak to hned vyzkoušíme :)., 20.02.2015 20:48, Joska(m), (O fotografování)

Sorry - "zařadím" (myšleno dodatečně, tzv. "jinde nezařazený").


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30