O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 05:12, MACEK, (O přírodě)

Žádná sláva, z křemenáčů jen okousaná a nefotitelná torza. hlenku a kozáka březového.Taky se do mě zavrtalo zase klíště, opět jsem tyto začal přitahovat

Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 10:07, Forrest Run(m), (O přírodě)

S dovolením se zavěsím se všetečným dotazem: Ne nadarmo se borovákům říká Májové hřiby", jejich časnej výskyt v bučinách nám tu teď prďácky předvedl třeba Fafíno, ale co borováci v borech, vyskákaj taky takhle časně? Jde mi o to, že s Kájinkou plánujeme v úterý mykovýpravu na Šumavu a máme tam osvědčený borovákoviště právě v borůvkovým boru, kterej je nicméně vzdálenej několik desítek kilometrů od našich křemílkovejch lokalit, na kteréžto se chystáme jako na naše hlavní cíle, takže poprosím zkušenější borovákolovce, zda-li podne nich má smysl je pod borovice vypravovat. Za případně názory budu velmi povděčen.

Re: Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 05:15, MACEK, (O přírodě)

Zlepníček jahodový

Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 05:12, MACEK, (O přírodě)

Hadí mord nízký

Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 05:13, MACEK, (O přírodě)

Mokřady a lávky

Re: Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 09:12, Tori(m), (O přírodě)

Jéje, tam by určitě rostlo spousta zajímavé drobotiny na těch křákach. Pavlovské? Snad se tam příští rok dostanu.

Re: Re: Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 09:55, MACEK, (O přírodě)

Ano Pavlovské mokřady, pokud je na tomto světě někde Ráj, tak tam vždycinky kousek najdu

Re: Re: Re: Re: Taky jsem kouknul co roste, 03.06.2019 18:46, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Hezky!


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30