O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 19:19, Kájinka(m), (O přírodě)

V loňském roce se roztrhl pytel s křemílkama, teda alespoň na naší milovaný Šumavě.

Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 19:19, Kájinka(m), (O přírodě)

Místy nebylo doslova kam šlápnout

Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 19:19, Kájinka(m), (O přírodě)

Sněhurka a sedm trpaslíků (novodobá sněhurka )

Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 22:49, Yohaness(m), (O přírodě)

To je bezva, kdo to fotil ?

Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 16.01.2019 14:49, Forrest Run(m), (O přírodě)

Řekl bych, že sám mocný Johaness!
To byl neskutečnej den, že jo?

Re: Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 16.01.2019 18:16, MirekK, (O přírodě)

Hey Forestidlo,
Vsechno nejlepsi k narozkam,hlavnu tu ....,vsak vis,jak rikala Pavla.
A nezapomen,u nas uz zacina vylezat,uz se konalo tento tyden druhe ochutnavani medvediho cesneku.Bohuzel spatna fotka,bylo to v tak prudke strani,ze se nedalo skoro stat.

Re: Re: Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 17.01.2019 08:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Jéééé Mirďulín, jéééé medvěd!:-)

Dík moc, Sokolíku, potěšils mě!:-)

Co hercna, už se umoudřila?
Zrovna nedávno jsem si na Tebe vzpomněl, koukal jsem na YouTube rady nějakýho americkýho sběrače smržů a ten na dotaz, kdy je nejlepší na smržouny vyrazit, řekl, že v podstatě přesně jejich dobu růstu kopírujou tulipány ...jak vystřelej z země, vyráží a ve chvíli, kdy odkvítaj, tak bejvá konec i se smržema. Pak se ještě zmiňoval, že mu ve hledání smržů pomáhá i výskyt Noholistu štítnatého , tak když tam na nějaký zavlečený narazíš, jukni pod nima!:-)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 17.01.2019 10:55, MirekK, (O přírodě)

Diky za optani Draku,
Hercna je po operaci jako nova.
S tema tulipanama to tady neplati,ty rostou dost driv jak smrze.A loni byla takova hycna,ze se v lese rozpustily.Ten Noholist tady bohuzel nemame.

Re: Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 16.01.2019 22:28, Yohaness(m), (O přírodě)

To tedy ano... vše nej Forre...

Re: Re: Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 17.01.2019 08:59, Forrest Run(m), (O přírodě)

Hele Jendo a mám tušáka, že by tam na jaře mohlo bejt i kvantum kačen a snad i nějakej ucháč obrovskej....je to bejvalá vesnice, vápence z omítek tam bude habakuk!:-)

Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 16.01.2019 21:46, tomaj, (O přírodě)

Dodatečně přeji vše nej k narozeninám, hlavně však pevné zdraví.

Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 17.01.2019 08:59, Forrest Run(m), (O přírodě)

Díky, Draku!:-)

Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 19:19, Kájinka(m), (O přírodě)

Tohle by zase mohl být pohled do Karkulčina košíčku

Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 19:19, Kájinka(m), (O přírodě)

Koukejte jak je šťastný (ani já nedokážu, to co jeho miláčkové křemílci)

Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 18.01.2019 20:12, houbomil-Klášterec(m), (O přírodě)

Tak to je moc hezká fotka a samozřejmě se též dodatečně připojuji ke gratulaci Draku!!!

Re: Re: Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 19.01.2019 00:48, Forrest Run(m), (O přírodě)

Vřelé díky, Jiříku!:-)

Re: Peťurovi k narozkám a malé ohlédnutí za Šumavou, 15.01.2019 19:19, Kájinka(m), (O přírodě)

Peťurko všecičko nejlepší, hodně štěstí, zdraví a tak dále. A ať ti ten mozek, tvými slovy, sračkovatí co nejpomaleji :-))))


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30