O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Nedávné..., 11.05.2018 11:17, Millda, (O přírodě)

Tento ptáček narazil při ranním dovádění do okna u dílny a zůstal ležet v trávě. Ale dobře do dopatlo. Uložil jsem ho do stínu a dal pod zobáček do misky trochu vody. Párkrát jsem mu zobáček namočil ve vodě. Napil se. Byl jenom obráčený a asi po hodině svižně odletěl. Stehlík obecný

Re: Nedávné..., 11.05.2018 15:58, Pavla, (O přírodě)

Chudáček. Ale potkal hodného Milldu, a tak všechno dobře dopadlo. Krásný je.

Re: Nedávné..., 11.05.2018 20:54, muchotravka, (O přírodě)

Tleskám ....,a moc krásný ptáček.

Re: Nedávné..., 11.05.2018 21:25, Tori(m), (O přírodě)

By se vám tam hodily nějaké z těch UV samolepek, člověk je vidí jako našedlé, pták jako výrazně modré. Každá skleněná plocha nad 1 m2 je potenciální risk, řikal jeden ornitolog na vycházce.

Re: Re: Nedávné..., 12.05.2018 06:15, Millda, (O přírodě)

Stalo se to celkem už po třetí. Před tím to byli dva Kosi. Mě to tak připadá, že když se ptáci honěj při ranním namlouváni a pronásleduje sameček samičku, je při tom sameček trochu zblblý, to je vidět i u lidí. Samička proletí skrz hrušeň, která roste před oknem, sameček za ní, ta udělá kličku a chudák jak má tou láskou zaslepené oči, nevidí a nazazí. Tak mně to připadá. Už ani ty dvě okna, kde se to stává, nemyji.

Re: Re: Re: Nedávné..., 12.05.2018 09:02, Tori(m), (O přírodě)

Anebo jim to okno dělá zrcadlo a z jejich pohledu jen přelétávají z jedné hrušně na druhou. Ale neviděla jsem to u vás, třeba to je fakt jen tou zblblostí.

Re: Re: Re: Re: Nedávné..., 12.05.2018 10:27, Millda, (O přírodě)

Jo, máš asi pravdu s tím zrcadlem. Když se teď koukám na ty okna z venku, jsou teda špinavé, ale i tak se v nich solidně odráží ta hrušeň. Ale i přez to, určitá nepozornost ze strany ptáčků tam bude. Jaro, to leckomu zamotá hlavu.

Re: Nedávné..., 11.05.2018 11:17, Millda, (O přírodě)

Toto se mně zdá jako zajímavá fotka. Rybník Řeka při východu slunce.Fotila to moje snacha při venčení psů, mobilem. Úprava fotky: Mip.

Re: Re: Nedávné..., 11.05.2018 15:59, Pavla, (O přírodě)

Jj, nádhera.

Re: Nedávné..., 11.05.2018 11:17, Millda, (O přírodě)

Celosia twisted - Nevadlec

Re: Re: Nedávné..., 11.05.2018 12:33, petras, (O přírodě)

Říkáme tomu kohoutí hřeben.Voda je tajemná.Mně se při focení vodniček procházel po kompostu unavený holub.Nechal se fotit ze dvou metrů.

Re: Re: Nedávné..., 11.05.2018 14:08, maxim stanko, (O přírodě)

Moc pěkné


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30