O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Souvislosti..., 22.02.2018 19:28, Zdeno(m), (O přírodě)

Sluší se (a mám to tak nastavené...) poděkovat dlouholeté souputnici našich životů. Mám na mysli jak rodinných, tak zde především přírodních, houbařských, mykologických. K jejím dvacetinám i k aktuálnímu stavu tachometru přidávám hlubokou úklonu za věrné služby, spolehlivost a nenáročnost. Počet výprav do lesů, vod a strání určitě překročil tisícovku. Němá společnice vyslechla stovky hodin vášnivých diskuzí na téma houby, transportovala tuny hub, hektolitry tekutin, stovky kilogramů jídla, vozila mnoho zajímavých lidiček, hlavně ovšem klasickou a dlouholetou sewerskou sestavu do Rumcajzova...I Kryšotův Jessie James ví o jízdách své...Dnešní stav tachometru budiž symbolicky významný, bez ní byste spousty zajímavostí a fotek nemohli sdílet...Ano, naše tmavozelená felicia combi slaví dvacetiny...Ať je ta třináctka pro ni nadále symbolem pozitivním...

Re: Souvislosti..., 22.02.2018 21:22, Millda, (O přírodě)

Obdivuhodné...

Re: Souvislosti..., 22.02.2018 21:45, muchotravka, (O přírodě)

https://www.youtube.com/watch?v=HtuCriZH62Y

Re: Souvislosti..., 22.02.2018 22:46, gazela(m), (O přírodě)

Jak ten čas utíká..... Byla jsem u toho, když jste se rozhodli pro tento typ auta. Hodně sobot a později v důchodu i všedních dní jsme v něm jezdili na všechny světové strany s košíky, termoskami se Zdeňkovým neslazeným kafem a něčím doma pečeným z Hančiny, mé, či jiné spřátelené kuchyně. A pokud si pamatuji, jen jednou měla za ty roky zelená Felicie na cestě poruchu. Tak ať Ti ještě pár let slouží

Re: Souvislosti..., 23.02.2018 15:14, muchotravka, (O přírodě)

To jsem si dala, při poslechu písničky Felicie (Těžkej Pokondr)na youtube jsem si prohlížela úžasné fotografie na webu, načež jsem pak celou noc jezdila a hledala průzračné zvířátko (Které bych chěla mít doma.) nebo dřevnatky a našla jsem "starou belu" a ráno pak vstávala s hrnkem kafe. Přeji ještě mnoho km bez karambolů a dovedu si představit výstavu houbiček s vernisáží fotografií z webu, aby potěšení z fotek mělo co nejvíce lidí.
Hodně štěstíčka všem tady při lovu beze zbraní!

Re: Re: Souvislosti..., 23.02.2018 19:08, Zdeno(m), (O přírodě)

Další jubilantkou sveznouvší se...Do kopce a proti větru se jde hůř, že...

Re: Souvislosti..., 23.02.2018 22:04, vlk(m), (O přírodě)

...velká gratulace k výročí rodinného příslušníka...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30