O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 18:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Před pár dny jsme s Kájinkou byli na obvyklý "Krysí Inspekci" v PetCentru na Plaze, když se za naší kámoškou vedoucí dostavil jakejsi poněkud zanedbanej pán, že našel v igelitce(!) u popelnic na sídláku nějaký "myši". Z "myší" se vyklubala neúplná potkaní rodinka, vykulená, podchlazená a podvyživená....moc bych nedal za to, že se jednalo o "Vánoční dárek, co se omrzel" a nevím, jestli by zasloužili přes držku víc dětičky nebo bohuželtakyrodiče...no a protože si s nima slečna vedoucí nevěděla rady(podle předpisů by museli do dlouhý karantény a tak), byla nakonec ráda, když jsme se nabídli, že si je vezmeme na byt a adoptujeme je!:-)

Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 18:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Už jsou zaopatřený a daří se nám i dohánět, co se zanedbalo, už nejsou tolik nastydlý....jitrocel, lipovej květ a med to jistěj.....a hlavně už jsme je jaksepatří vykrmili, začínaj vážit, co by s ohledem na věk a stav vážit měli a ne půlku, jako první den.
Mamince jsme dali jméno Treperenda, kluci se jmenujou Čenda a Kraken, holky(3) ještě pojmenovaný nemáme, Naděžda Krupská, Klotylda, Hildegarda ani Xena mi želbohu neprošly!;), tak můžete navrhovat, Lidičky!:-)

Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 18:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Shodou okolností....nebo to byla telepatie, Mirďo? Zdravím do Beneluxu! jsem se dnes dopolko vypravil k Poděbradům do Polabských luhů no a co myslíte? Byl tam!:-)

Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 18:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Právě si ho s Kájou dáváme nadrobno nasekanej na sqělým čerstvým provensálským bílých chlebíku s naprosto geniální játrovou paštikou od Osaďáka, jehož tímto srdečně zdravím a objednávám si alespoň dalších 10-20 skleniček, cenu respektuji!:-)
Raďo, jako vždy perfektní konzistence, ideální poměr jatýrek i sádlíčka a kořeníčko taky jedna báseň!:-)

Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 18:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

Cestou zpět jsem do Prahy se stavil na našem ohnivcovišti a je jich tam nepočítaně.....i velkejch, několikacentimetrovejch.....

Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 18:57, Forrest Run(m), (O přírodě)

....tímto mám rovnou vyřízenýho i Valentýna, srdíčko je pro Káju, i když vím, že mi na to asi řekně, že kytičky ani bonboniéry nepije!

Nas závěr bych rád popřál Henrymu "Basseťákovi" všechno nejlepší, hlavně tu sexuélní svěžest k jeho dnešním popokulatinám....že byste mu pětasedmdesát možná ani nehádali, že?

Re: Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 19:20, Zdeno(m), (O přírodě)

To ne, maximálně osmdesát...

Re: Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 19:22, vlk(m), (O přírodě)

...připojuji se k přání...hlavně zdravíčko a rodinnou pohodičku...

Re: Re: Tak už je nás zase víc!:-), 01.02.2018 20:03, Kraken(m), (O přírodě)

Koukej už makat na opravdové rodince! Ale ta adopce Vás šlechtí, to zase jo. Doufám jen, že ten krysí Kraken nemá být nějaká narážka...

Re: Re: Re: Tak už je nás zase víc!:-), 02.02.2018 18:39, tapik, (O přírodě)

ha ha ha to dřív vykvete koště


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30