O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Nevěřte vlastním očím!, 29.12.2017 23:41, chorcheee(m), (O přírodě)

Tvorba PFka pro BC AVČR v.v.i. je pro mě docela PŘÍBĚH. Dovolte mi prozradit ještě jeden střípek. Moucha byla fotografována takto. Špendlík jsem pak v PS vyretušoval a zádíčka a křídlo klonovacím razítkem domaloval. Nečekal jsem, že to bude tak snadné! Přestože nejsem žádný grafik a ve PS jsem nikdy nic složitého nedělal, hádám, že jste toto nikdo nepoznal .

Poučení tedy může být: Nevěřte svým očím, uším a dalším smyslům. Snad všechny smysly se dnes dají jednoduše (= každým pitomcem) oklamat. Čemu ale máte věřit, to vám neporadím .

Re: Nevěřte vlastním očím!, 30.12.2017 01:12, Včelda, (O přírodě)

ehm, no Jiří asi takhle... jelikož se tím živím, tak tam to razítko bohužel vidím okamžitě. To "bohužel" píšu hlavně proto, že mi takovýhle detail, který možná 90% lidí ani nevnímá, mnohdy úplně pokazí dojem z celé fotky. Nicméně jak píšu, pro většinu je to ok, takžes to udělal dobře.

Re: Nevěřte vlastním očím!, 30.12.2017 15:12, basset(m), (O přírodě)

.. jako karikatura makrofotografie je to docela dobrý Doufám, že jsi o de mne neočekával nic jiného.

Re: Re: Nevěřte vlastním očím!, 31.12.2017 09:27, Hanýžka(m), (O přírodě)

Já teda nevidím klonovací razítko ani na 2. pohled, asi jsem slepá. Kde to je vidět, ať se poučím, co nemám dělat? Díky.

Re: Re: Re: Nevěřte vlastním očím!, 01.01.2018 23:38, Včelda, (O přírodě)

tady neuvidíš nic, musíš kouknout na tu původní péefku. A tam speciálně holeň nohy úplně dole...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30