O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Deja vu..., 26.11.2017 21:11, Zdeno(m), (O přírodě)

Mimochodem, nemáte (jako já...), pocit, že se tady budou kontinuálně zjevovat další Alešové a Patrikové, které zacvičíme, naučíme česky, předáme jim pár rad, aby nás posléze minuli na cestě výše? Mám totiž tip: Maxim Stanko...

Re: Deja vu..., 26.11.2017 21:49, vevanek, (O přírodě)

Ale vždyť je to jenom dobře, já mládí fandím A vy, kteří jste se na jejich růstu podíleli, z toho musíte mít jenom radost.

Re: Deja vu..., 26.11.2017 23:24, Dano, (O přírodě)

Mám stejný pocit, mladý, šikovný a Alešů a Patriků není nikdy dost!
Já mu fandím!

Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 00:38, chorcheee(m), (O přírodě)

No Zdeno, přiznej, že to nebylo tak těžké vypsychologizovat . Ale já mám zase výhodu, že jsem se s Maximem v Hlavatcích na setkání Mladých mykologů potkal osobně. Takže jsem obdržel více inputů .

Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 00:44, chorcheee(m), (O přírodě)

A navíc, Patrik tu už moc neaktivuje. Jednak už je to tu na něj (hádám) málo odborné (i mě to někdy nudí, ale neprotestuji - mám kolečko ). No a druhak jste mu stále sráželi hřebínek. Což na něj jistě působí formativně a nasertivně zároveň...

Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 00:52, Tori(m), (O přírodě)

Taky je možné, že prostě nestíhá, když se víc do hloubky zabývá pyrenomycety.

Re: Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 03:50, MACEK, (O přírodě)

Parádní košík

Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 07:55, Zdeno(m), (O přírodě)

Šak říkám, že nás posléze minou...

Re: Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 17:50, Pavla, (O přírodě)

Jen by se ještě mohla zjevit i nějaká Aleška, Patricie nebo Maxmiliánka.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 19:19, Zdeno(m), (O přírodě)

Zase mám genderový průšvih...A to jsem ještě nezohlednil třetí pohlaví...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 27.11.2017 21:38, Hanýžka(m), (O přírodě)

Nemáš, jedna tvoje žačka přednášela před měsícem na mykologickém kongresu v angličtině před 250 lidmi včetně některých fakt velkých mykologických kapacit a nepokakala se strachy. Sice sem nestíhá moc chodit a nerada určuje z fotek, tak asi není zase tak moc užitečná těmto stránkám, ale zase občas vyplodí nějaký ten článek. Bez pátečních testíků pana učitele by ale možná dneska v práci nedělala houby.
Ta poslední věta musí potěšit každého učitele nejen v polepšovně.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Deja vu..., 28.11.2017 07:45, Zdeno(m), (O přírodě)

To teda...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30