O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Zobrazit celou diskusi

Jesenické rybníky, 04.10.2017 21:00, TondazKralup(m), (O přírodě)

Zdeno zde zmínil Dolní Fikač,čímž mne velice potěšil.je to moje srdeční záležitost.Těch rybníků je tam více,chodil jsem okolo nich denně pěšky do školy asi 7Km.
Taková glosa:Jednou jsem šel ze školy po hrázi a bylo zrovna po výlovu.V bahně se váleli úhoři jako okapové roury.Samozřejmě jsem vlítnul do toho bahna a vybral asi 8 pěkných macků.Že jsem měl úplně fialové nohy mě vůbec nevzrušovalo.No domů jsem se už dobelhal skoro po čtyřech,ale vítězoslavně jsem ze zabahněné školní tašky vytahoval ty úhoře. Tatínek mne pak vezl traktorem do Rakovníka na pohotovost.Dopadlo to dobře nohy jsem měl jen lehce omrzlé a nezanechalo to následky,ani výprask jsem nedostal.

Re: Jesenické rybníky, 04.10.2017 21:18, Bery, (O přírodě)

Tak to ti závidím. Můj tatik by mne rozehříval řemenem až by to bahno vyschlo i v tej aktovce.

Re: Re: Jesenické rybníky, 04.10.2017 21:37, TondazKralup(m), (O přírodě)

No já to měl na talíři hodně dlouho a ze školy rovnou domů.

Re: Jesenické rybníky, 04.10.2017 21:19, Zdeno(m), (O přírodě)

Tak, je zde ještě především Velký rybník (46ha), Horní Fikač (8ha), Kofiler a Mlýnský rybník, o menších nemluvě...

Re: Re: Jesenické rybníky, 04.10.2017 21:36, TondazKralup(m), (O přírodě)

Ty jo to je ale přehled na to že jsi ze seweru..Mrkni třeba na Štikový spodní,v kú. Krty.Tam je to i houbařsky parádní,ale je to tam hrozně profláklý.Příště tam třeba zaskočíme.

Re: Re: Re: Jesenické rybníky, 04.10.2017 21:37, Zdeno(m), (O přírodě)

To víš, sewer je sewer a strejda Google není tajnůstkář...


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30