O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

Konec kvízu..., 11.01.2020 09:59, Zdeno(m), (Kvízy)

Vevankovi to došlo, bylo to těžké a dopředu jsem předpokládal, že lupenopórka bude poslední položka k určení...S tím pařezníkem to bylo také složité, nebyl v guláši, jak tipoval houbomil, našel jsem pařízek už takhle, myslím si, že pařezník někdo sklidil jako hlívu. Blahopřání vevankovi a všem dík za týmovou práci...

Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 10:19, Pavla, (Kvízy)

Vev je dobrá, gratulace!

A já se zas fajn pobavila. Byla jsem na sebe pyšná, že jsem na první dobrou uhádla sama rostlinu, ale když jsem si ji pro ověření zadala do vyhledávače, nechápala jsem, proč mi místo křídlatky vyjely jen samé trumpety. No proč? Já si ji totiž přejmenovala na "křídlovku".

Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 10:40, Millda, (Kvízy)

Vevánku, gratuluji.

Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 11:08, Kraken(m), (Kvízy)

Gratulace Vevankovi. Věděl jsem že pes je zakopaný u dvojky, ale nedošlo mi, že špatně je první polovina. Alespoň jsem pomohl s pařezníkem... Mě zase někdo sklidil hlívu jako hlívu, ale člověk to nebyl!

Re: Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 11:18, Millda, (Kvízy)

Jo jo, na ten pařezník bych sám určitě nepřišel. To jsi Krakene zabodoval.

Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 13:48, vevanek, (Kvízy)

Díky za obrázek To už byla jen dedukce. Když Zdeno mipeře napsal, že jednička je dobře, tak bylo jasné, že chyba je ve dvojce. A protože další jinou houbu se jménem "červenožlutá" než lupenopórku neznám a barvově taky odpovídala, tak jsem ji dala

Re: Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 16:03, Zdeno(m), (Kvízy)

Na prababičku Ti to ještě suprově pálí...Nebyla tys v předchozím životě cifršpionkou?

Re: Re: Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 16:43, vevanek, (Kvízy)

V minulém ne, ale většinu produktivního věku jsem byla účetní, takže pořád logické myšlení a čísla

Re: Re: Re: Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 19:27, Zdeno(m), (Kvízy)

Já vím...

Re: Konec kvízu..., 11.01.2020 16:16, houbomil-Klášterec(m), (Kvízy)

Gratulace Vevankovi!Já ještě lupenopórku nenašel,tak snad letos!


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30