O houbách

Diskuse a galerie

 

Seřazení podle vláken | Seřadit podle času | Pouze vlákna | Doporučené

Změna zařazení vlákna

Nadpis





Kvíz pro pátečníky

dnes časně ráno, 25.02.2018 17:25, MartinRůžek, (O přírodě)

Noc na dnešek měla být podle meteorologů při vyjasnění hodně mrazivá, s předpokladem krásného svítání.Nechtěl jsem si to nechat ujít a tak jsem vstal ještě za tmy a vyrazil štěstí naproti s nadějí na pěknou fotku.Málem jsem to nestihl.Přijel jsem na vybrané místo a sluníčko už vykukovalo horní polovinou nad horizont a byl to docela kalup jak stoupalo rychle vzhůru.Stihl jsem jen pár cvaků kdy se u země ještě držely stíny noci a rychle bylo po všem s denním jasným světlem všude kolem.

Re: dnes časně ráno, 25.02.2018 17:25, MartinRůžek, (O přírodě)

Tak jsem ještě udělal pár fotek "cukrové vaty" a jel zase domů do tepla na horký čaj.
U nás bylo jen -9C, žádná velká zima co předpovídali ve Zprávách se nekonala.A to je dobře, snad to v nadcházejících dnech nebude horší.

Re: Re: dnes časně ráno, 25.02.2018 18:04, Zdeno(m), (O přírodě)

Asi bude...

Re: Re: Re: dnes časně ráno, 25.02.2018 21:33, karelzbrd(m), (O přírodě)

to určitě bude. U nás bylo dnes ráno -15°C a protože jsem byl dnes s kamarádem-meteorologem v lese, který dělá předpovědi, tak je jisté, že bude ještě mrazivěji.

Re: Re: dnes časně ráno, 26.02.2018 12:55, gazela(m), (O přírodě)

Krásné. Takové fotky mám ráda. Taky se pokusím stihnout východ slunce. Hned zítra.

Re: Re: Re: dnes časně ráno, 26.02.2018 18:40, MartinRůžek, (O přírodě)

Držím palce.Zítra bude asi hodně chladno.Mám rád usrkávat při tom focení horký čaj z termosky a kochat se tou nádherou začínajícího dne.Je to hodně rychlé a tak je potřeba tam být ještě za tmy než slunce vykoukne nad horizont a pak do 15-20ti minut je po představení.

Re: Re: Re: Re: dnes časně ráno, 26.02.2018 20:26, gazela(m), (O přírodě)

Jo, čaj bude fajn. Dobrý nápad.


Zobrazovaný počet vláken: 10 20 30